Тошкентнинг иккита туманида “свет” ўчирилади
Пойтахтнинг Юнусобод ҳамда Мирзо Улуғбек туманларининг айрим ҳудудларида таъмирлаш ишлари олиб борилиши муносабати билан бугун, 14 декабрь куни электр энергиясида вақтинчалик узилишлар кузатилади.
Юнусобод тумани: “Акбаробод”, “Адолат”, “Биллур”, “Қўшчинор”, “Мингчинор”, “Нурмакон”, “Собиробод”, “Уч қаҳрамон”, “Барҳаёт”, “Севинч”, “Юнус ота”, “Ўзбекистон Мустақиллиги”, “Аҳмад Дониш”, “Мурувват”, “Халқабоғ”, “Қадрдон”, “Шоштепа”, “Юртобод”, “Увайсий”, “Оқтепа”, “Юнусобод”, “Йўлариқ», “Бободеҳқон”, “Кулолқорғон”, “Шаҳристон”, “Анорзор”, “Ғайратий”, “Отчопар-1”, “Отчопар-2”, “Исломобод”, “Ҳасанбой” ҳамда “Тикланиш” МФЙларининг айрим ҳудудларида соат 08:00 дан 17:00 гача;
Мирзо Улуғбек тумани: “Улуғбек” МФЙнинг айрим ҳудудларида соат 10:00 дан 14:00 гача.
Хабарда, “Тошкент шаҳар электр тармоқлари” МЧЖ матбуот хизмати узилишлар туфайли келтирилган ноқулайликлар учун ушбу ҳудудларда яшовчи истеъмолчилардан узр сўраб, таъмирлаш ишлари белгиланган вақтдан аввалроқ якунланишини қўшимча қилган.