Тошкент ва Ўзбекистоннинг бошқа шаҳарларида ширин жаннат
Агар қалбингиз ширин нарсани хоҳласа-ю лекин кўзларингиз оддий қандолат маҳсулотлари кўргазмасидан чарчаган бўлса, сиз Safia Cafe & Bakery’га боришингиз керак. Бу ерда сиз нафақат мазали десертлардан баҳраманд бўлишингиз, балки ўзингизни ҳақиқий гурме каби ҳис қилишингиз мумкин.
Бизнинг қандолат уйимиз қалбингизни забт этувчи ва сизга табассум улашувчи ширинликларнинг кенг танловини таклиф этади. Биз ҳар бир ширинликни меҳр ва ғамхўрлик билан тайёрлаймиз. Сиз татиб кўриб, таъмидан чексиз баҳраманд бўлишингиз мумкин.
Ҳар бир торт сизни ширинликлар оламига сингдириб юборадиган ҳақиқий санъатдир
Safia Cafe & Bakery’да ширинликларни танлаш ҳақиқий синов. Бу ерда тортларнинг барча турлари тақдим этилади – классикадан тортиб экзотикгача. Агар сиз нимани танлашни билмасангиз, унда биз “Уч шоколад”ни татиб кўришни тавсия қиламиз – бу уч турдаги шоколаддан иборат торт бўлиб, ширинликхўрларни, албатта, қониқтиради.
Агар сиз ўзгачароқ нарсани хоҳласангиз, мевали тортдан татиб кўришингиз мумкин. Бу торт манго, киви ва ананасдан иборат бўлиб, мевали ширинликларни севувчиларни, албатта, қувонтиради.
Бу ҳали ҳаммаси эмас! Safia Cafe & Bakery’нинг мини-торти ҳам бор, бу албатта, татиб кўришга арзийди. Масалан, “Mini Brownie”, бу мини кек қандолатчилик санъатининг ҳақиқий дурдонасидир. У шоколад ва ёнғоқ кремидан иборат бўлиб, қалбингизни эритиши аниқ.
Дўстлар ва оила аъзолари билан учрашувлар учун қулай ва романтик муҳит
Атмосферанинг ўзи ҳақида гапирмаслик мумкин эмас. Safia Cafe & Bakery – бу дўстлар билан вақт ўтказиш ёки шунчаки китоб ўқиш мумкин бўлган жой. Бу ер ҳар доим тинч ва шинам, ходимлар жуда самимий.
Шундай экан, агар сиз ҳали Safia Cafe & Bakery’га бормаган бўлсангиз, албатта, боринг! Бу шаҳар шовқинидан дам олишингиз ва мазали ширинликлардан баҳраманд бўлишингиз мумкин бўлган жой.
Шаҳардаги энг зўр ширинликларни татиб кўриш имкониятини қўлдан бой берманг!
Мурожаат учун телефон: 78 113 40 40
Instagram ва Facebook орқали ҳам буюртма беришингиз мумкин!