Тошкентда 143-сонли автобус йўналиши ўзгартирилади
Эртага, 26 сентябрдан бошлаб 12-Автобус саройи филиалига бириктирилган 143-сонли “Тошкент имтихон маркази - Чилонзор МУМ” автобус йўналишининг ҳаракати тўғри йўналишда “Toshkent Index” савдо мажмуасидан Софдил, Қипчоқ, М.Турсунзода, Шокирариқ, Янги Сергели йўли, Обиҳаёт, Файзли, Чўпонота, Бунёдкор шоҳ, Муқимий, Чилонзор кўчалари орқали “Чилонзор МУМ” бекатигача, қайтиш йўналишида “Чилонзор МУМ” бекатидан Чилонзор, Чўпонота, Файзли, Обиҳаёт, Янги Сергели йўли, Шокирариқ, М.Турсунзода, Қипчоқ, Софдил кўчалари орқали “Toshkent Index” савдо мажмуасига қадар ҳаракатланади.
Бу ҳақда “Тошшаҳартрансхизмат” акциядорлик жамияти ахборот хизмати хабар берди.
Йўналишнинг иш тартиби соат 6:00 дан 21:30 гача этиб белгиланиб, йўналиш 143-сонли “Toshkent Index” савдо мажмуаси - Чилонзор МУМ деб номланганлигини ҳамда йўналишда жадваллар сони ISUZU русумли автобуслар иш куни 7(+3) та, шанба куни 6(+3) та, якшанба куни 3(+1) та этиб белгиланди.