Тошкентда ҳайдовчи Гентраъни одамлар устига ҳайдади
Шайхонтоҳур туманида тунда Gentra ҳайдовчиси жанжал сабаб бир гуруҳ одамларни босиб кетмоқчи бўлган. Тармоқларда тарқалган видеолардан маълум бўлишича, машина ойнаси тош билан тешилган. Пойтахт ЙҲХБ ҳолат бўйича воқеада иштирок этган барча фуқаролар ИИБга топширилганини хабар бермоқда.
Тошкент шаҳри Шайхонтоҳур туманида 7 февраль, жумага ўтар кечаси Жиззах вилоятида рўйхатдан ўтган Gentra ҳайдовчиси (рақами 25 А 888 МА) жанжал пайтида бир гуруҳ одамларни босиб кетмоқчи бўлди.
Ушбу ҳолат туманнинг Тахтапул кўчасида тахминан соат 03:20 ларда содир бўлган. Видеода қасддан уриб юборишга уринишдан сўнг икки киши автомобилнинг олд ойнасига тош отиб, уни синдирганини кўриш мумкин.
Ҳозирда автомашина жарима майдонига топширилган. Шунингдек, туман ИИО томонидан дастлабки суриштирув ҳаракатлари олиб борилмоқда.