Ishdan olingani haqida xabarlar tarqalgan Andijon viloyati hokimi bugun xizmat vazifasini bajarayotgan holatda koʻrinish berdi (foto+video)
12:16 / 14.04.2023
Avvalroq, Andijon viloyati hokimi Shuhrat Abdurahmonovning ishdan olingani toʻgʻrisidagi 14-aprel kuni tarqatilgan xabarlar rad etildi.
Andijon viloyati hokimligi matbuot xizmatining maʼlum qilishicha, 14-aprel kuni tushga yaqin hokim ish oʻrnida boʻlgan holda Paxtaobod tumanining Doʻstlik massividagi sanoat zonasidagi ishlarning borishi bilan tanishgan.
Shuningdek, u Izboskan tumani Manguberdi mahallasida boʻlib, yangi ishlab chiqarish korxonasi ishchilari bilan suhbat qurgan.
Bundan tashqari, hokim Bobur arenada boʻlib, qurilish-taʼmirlash ishlarini koʻzdan kechirgan. Shu bilan birga tumanning Beshterak mahallasi hududidagi 7-umumiy oʻrta taʼlim maktabida boʻlib, muassasada tashkil etilgan kasb-hunarga oʻrgatish tikuv sexining faoliyati bilan tanishgan.