Lionel Messi PSJ bilan shartnomani qaysi shartlarda uzaytirishi maʼlum boʻldi
PSJ hujumchisi Lionel Messi Parij klubi bilan faqat bir nechta shartlar asosida shartnomasini uzaytiradi. Bu haqda Marca nashri xabar bermoqda.
Manbaning maʼlum qilishicha, PSJ bilan shartnomasi shu yilning iyun oyida yakuniga yetadigan Messi Parij klubining yangi loyihasiga ishonch hosil qilmoqchi.
Argentinalik futbolchi jamoa boshqaruvida amaldagi bosh murabbiy Kristof Galtye qoladimi yoki yoʻqmi, parijliklar yozda tarkibni kuchaytirish uchun biron-bir shartnoma imzolaydimi, moliyaviy feyr-pley cheklovlari sharoitida Messi bilan shartnomani uzaytira oladimi yoki yoʻqligini bilmoqchi.
Ispaniya nashri, shuningdek, Messining ham otasi, ham agenti boʻlgan Xorxe Saudiya Arabistoniga tashrif buyurgani, biroq uning tashrifidan maqsadi oʻgʻlining mahalliy klublardan biriga oʻtish ehtimolini muhokama qilish emasligini taʼkidlagan.