Toshkentning ikkita tumanida “svet” o‘chiriladi
Poytaxtning Yunusobod hamda Mirzo Ulug‘bek tumanlarining ayrim hududlarida ta’mirlash ishlari olib borilishi munosabati bilan bugun, 14-dekabr kuni elektr energiyasida vaqtinchalik uzilishlar kuzatiladi.
Yunusobod tumani: “Akbarobod”, “Adolat”, “Billur”, “Qo‘shchinor”, “Mingchinor”, “Nurmakon”, “Sobirobod”, “Uch qahramon”, “Barhayot”, “Sevinch”, “Yunus ota”, “O‘zbekiston Mustaqilligi”, “Ahmad Donish”, “Muruvvat”, “Xalqabog‘”, “Qadrdon”, “Shoshtepa”, “Yurtobod”, “Uvaysiy”, “Oqtepa”, “Yunusobod”, “Yo‘lariq», “Bobodehqon”, “Kulolqorg‘on”, “Shahriston”, “Anorzor”, “G‘ayratiy”, “Otchopar-1”, “Otchopar-2”, “Islomobod”, “Hasanboy” hamda “Tiklanish” MFYlarining ayrim hududlarida soat 08:00 dan 17:00 gacha;
Mirzo Ulug‘bek tumani: “Ulug‘bek” MFYning ayrim hududlarida soat 10:00 dan 14:00 gacha.
Xabarda, “Toshkent shahar elektr tarmoqlari” MChJ matbuot xizmati uzilishlar tufayli keltirilgan noqulayliklar uchun ushbu hududlarda yashovchi iste’molchilardan uzr so‘rab, ta’mirlash ishlari belgilangan vaqtdan avvalroq yakunlanishini qo‘shimcha qilgan.