“O‘zbekiston Respublikasida xizmat ko‘rsatgan yoshlar murabbiysi” faxriy unvoni bilan
Almatov Zakirjon - O‘zbekiston Respublikasi ichki ishlar vazirining maslahatchisi
Mardonkulov Nodirjon Kodirjonovich (marhum) - Farg‘ona viloyati Dang‘ara tumani ichki ishlar bo‘limi profilaktika katta inspektori
Gorbatsevich Viktoriya Aleksandrovna - Sirdaryo viloyati Sirdaryo tumani ichki ishlar boshqarmasi huzuridagi tergov bo‘limi katta tergovchisi
Murodov Jurabek Muxamadiyevich - Samarqand viloyati Oqdaryo tumani ichki ishlar bo‘limi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari
Suyarov Sherzod Raxmatullayevich - O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi o‘ta muhim ishlar bo‘yicha tezkor vakili
Askarov Uktam Baxromovich - Buxoro viloyati Ichki ishlar boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari – jamoat xavfsizligi xizmati boshlig‘i
Qodirov Sayidakbar Maxamatsodiqovich - Andijon viloyati Ichki ishlar boshqarmasi yo‘l harakati xavfsizligi boshqarmasi yo‘l-patrul xizmati inspektori
Qo‘shbarmoqov Ulug‘bek Sangirqulovich - O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Markaziy tergov hibsxonasi xodimi
Mirsadikov Dilmurod Mirxamdamovich - Toshkent shahar Uchtepa tumani bo‘yicha Ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i
Muydinova Gulnora Toshpulatovna - Farg‘ona viloyati Ichki ishlar boshqarmasi ekspert-kriminalistika bo‘limi bosh eksperti
Sayidov Nodirbek Bahodirovich - Toshkent viloyati Olmaliq shahar ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i
Xojiyeva Marxabo Xikmatillayevna - Navoiy viloyati Navoiy shahar ichki ishlar boshqarmasi huzuridagi tergov bo‘limi katta tergovchisi