Antikorrupsiya agentligi direktoriga yangi o‘rinbosar tayinlandi
Dilshod Rahimov Korrupsiyaga qarshi kurashish agentligi direktori birinchi o‘rinbosari lavozimiga tayinlandi. Bu haqda agentlik matbuot xizmati xabar berdi.
2019-yildan buyon shu kungacha Dilshod Rahimov Iqtisodiy jinoyatlarga qarshi kurashish departamenti boshlig‘i lavozimida ishlab kelayotgan edi. 2023-yil 17-oktyabr kuni adliya katta maslahatchisi Shamsiddin Sohibnazarov ushbu lavozimni egalladi.
Prokuratura organlaridagi ish faoliyatini 2010-yilda Bosh prokuratura huzuridagi Departamentda boshlab, Departament organlarida turli lavozimlarda, 2012-yildan Bosh prokuratura bo‘lim prokurori, katta prokurori, boshqarma katta prokurori, boshqarma boshlig‘i o‘rinbosari, boshqarma boshlig‘i, Bosh prokuratura huzuridagi Iqtisodiy jinoyatlarga qarshi kurashish departamenti boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari lavozimlarida faoliyat yuritgan.